İŞÇİ ALIMI ATAMAYA ESAS BELGE TESLİMİ DUYURUSU

10.11.2021 / Gösterim Sayısı : 1227 / Arşiv

Bölge Müdürlüğümüz daimi işçi kadrolarına alımı yapılacak olan kişilerin tespiti için 07-13 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılan yazılı, sözlü ve uygulama sınavları sonucunda 25 Ekim 2021 tarihinde yayımlanan asil ve yedek kazanlara dair listeye göre itiraz süresinin dolmasını müteakip itirazlar ilgili komisyonca değerlendirilmiş ve netice itibariyle oluşan kesin liste ekte duyurulmuştur.

             Kesin listeye göre “ASİL” kazanan olarak belirlenen kişilerin daha önce teslim ettikleri belgelere ilave olarak 22 Kasım 2021 tarihi saat 17.00’a kadar aşağıda yazılı belgeleri örnek dilekçe ekinde DSİ Çoruh Projeleri 26. Bölge Müdürlüğü (ARTVİN) adresine teslim etmeleri gerekmektedir.

*Adres değişikliği yapan adaylardan güncel ikametgâh belgesi

*Güvenlik Soruşturması Formu (Ekli Form bilgisayarda doldurularak imzalanıp fotoğraflı bir şekilde teslim edilecek)

 

                 “Asil” adaylardan belge teslimi yapmayan veya işe başlamayan ya da deneme süresi içinde şartları sağlamadığı tespit edilen olması halinde Yedek olarak kazanan adaylar için ayrıca bir duyuru yapılacaktır.

               Boş kalan kadrolar için ise, Genel Müdürlüğümüzce alınacak karara göre bir işlem tesis edilecek ve yeniden bir başvuru alımı söz konusu olduğunda başvuru yapmak isteyenlerin aynı şekilde İş Kur başvuru linkleri ve/veya Kurumsal web adreslerimiz takip etmeleri gerekmektedir.

     Bu duyuru tebligat hükmünde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

      İlanen duyurulur!


           2021_isci_alimi_sinav_sonuclari.pdf

dilekce_atamaya_esas_belge_teslimi_ornek.doc

guvenlik_sorusturmasi_formu.docx